Ürün Sayfamız
Tüm ürünlerimizi bulabileceğiniz ürün sayfamız
Linoleum Zemin Kaplamaları

Yaşam alanlarının şıklığını tamamlayıcı rollerini üstlenen yer döşeme sistemleri, bünyesine her geçen gün yeni bir stili ve trendi katarak, eşsiz çeşitlere ve göz alıcı modellere imzasını atmaktadır. İşte mekânlarda yer almaya başlayan estetik görünümlü döşemelerden biriside Linoleum zemin kaplama çeşitleridir. Tamamen natürel olan malzemelerden üretimleri yapılan, anti bakteriyel ve hijyenik bir yapıya sahip olan bu uygulamalar, alanlara dekoratif şıklık yaratmak amaçlı uygulanmakta ve uzun yıllar kullanım sağlamaktadır. Yapısı gereği belirli aralıklarla cilalanması ve bakımı yapılması gereken bu sistemler, böylelikle yıllarca alanlarınızdaki yerini koruyarak, sizlerle birlikte olmaya devam etmektedir.

Çok kolay temizlenebilen ve kaymayan bir yüzeye sahip olan bu döşemeler, kimyasallara, ısıya ve deformasyona karşıda dayanıklı bir yapıya sahip olmakla birlikte, istenilen kalınlık ve ebatlarda da uygulanabilme özelliklerine sahiptir.Eğer bir mekâna lineloum yer döşeme sistemleri uygulanacaksa dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Uygulamaya başlamadan önce zeminin temiz ve pürüzsüz olması gerekmektedir. Alan içerisinde gerçekleştirilecek yapı ve onarım işlerinin bitiminin ardından son olarak döşeme sistemlerinin uygulanmasına geçilmelidir. Alanında uzman ve deneyimli personeller tarafından kesilmesi ve döşenmesi gerçekleştirilmelidir ki, daha sonradan telafi edilemeyecek veya düzeltilemeyecek hasarların önüne geçilmiş olunsun.

Düz bir zeminin elde edilmesinden sonra alanın ölçülerine uygun bir şekilde hatta fazlalık bırakılarak kesimleri yapılan lineloum malzemesinin, alt katmanına yapıştırıcı malzemeler taraklı malalar tarafından yayılmakta ve özenle zemine tatbik edilmektedir. Bütün alanın döşemesi gerçekleştirildikten sonra, silindir ile düzeltme işlemi yapılmakta ve son olarak çıkıntı ve ek yerlerinin kesici aletlerle düzeltilip, düzgün bir kaplama şeklinin elde edilmesiyle son bulmaktadır. Yüksek normlarda ve kalitede yer döşeme malzemelerinin üretimleri gerçekleştiren, bunu yaparken de, teknolojinin getirmiş olduğu bütün yeniklerden faydalanan firmamız, daima modern ve yenilikçi çalışmalara imzasını atmıştır.

Gelişmiş donanımlı imalat hanesi, birinci sınıf malzeme ve işçilik garantisi ile seçkin ve estetik linoleum zemin kaplamalarının üretilmesine katkı sağlayan şirketimiz, kaliteyi ekonomik fiyatla buluşturarak da müşteri memnuniyeti kazanmakta ve sektörünün aranılan isimleri arasında yerini alamaya başlamaktadır.Facebook Sayfamız
İletişim Bilgilerimiz
Şirket: Mineteko İç Tasarım Ürünleri
Adres: Kutup sok.No:56/Y.Dudullu
P.Kodu/İl-İlçe: 34775, Ümraniye, İSTANBUL
Email: bilgi@mineteko.com
Telefon: 0216 420 64 13
Fax: 0216 313 37 90
Sosyal Medya
Twitter Sayfamız
Tüm Hakları Saklıdır © Mineteko Resmi Web Sitesi