Ürün Sayfamız
Tüm ürünlerimizi bulabileceğiniz ürün sayfamız
PVC Yer Döşemeleri

Sağlıklı ve konforlu zemin kaplama sistemlerinden olan PVC yer döşemeleri, hijyenik ve anti statik özellikleri ile hastane, poliklinik, spor salonları, kurumsal alanlar ve otellerin zemin döşemelerinde kullanılmaktadır. Homojen, heterojen, kondaktif ve akustik gibi çeşitleri bulunan uygulamaların, kullanılacak olan alanların özelliklerine göre seçimleri yapılmakta ve tatbik edilmektedir. İçeriğinde hiçbir kimyasal barındırmaması, tamamen sağlıklı malzemeler üretiyor olması özellikle sağlık sektörünün en çok tercih ettiği uygulamalar arasında yer almaktadır. Çeşitli ebatlarda ve kalınlıklarda imalatı yapılan, çok çeşitli renk tonlarına sahip özellikleri ile her dekorasyona ve alana uyum sağlayan bu çözümler, aynı zamanda kolay bakımı ve temizliği ile de göz doldurmakta ve memnuniyet kazanmaktadır. Kimyasallara karşı dayanıklı, mukavemet gücü, ısı ve ses yalıtımı da sağlayan bu döşemler, yanmaya ve alttan ısıtmaya karşı da dayanıklı olup, geri dönüşebilen özellikleri sayesinde de çevreci bir yapıya sahiptir.

PVC zemin kaplaması yapılacak olan bir alana uygulanmaya başlanmadan önce alınması gereken önlemler bulunmaktadır. Döşemenin sağlıklı gerçekleştirilebilmesi ve uzun yıllar kullanılabilmesi için alınan bu önlemler ise; zeminin temiz ve düzgün bir yapıda olması, zemin üzerinde bulunan eşyaların tamamen boşaltılmış olması, alandaki inşaat, bakım ve onarım çalışmalarının tamamlanmış olması, kaliteli ve birinci sınıf malzemelerin seçilmiş olması ve uzman bir ekipman tarafından gerçekleştiriliyor olması gerekmektedir. Alanın dekorasyonuna uygun seçilen PVC Kaplama malzemesi, ölçüsü alınan alanın ebadına ve büyüklüğüne uygun, kirişleri ve çıkıntıları da kapsayacak şekilde altına yapıştırıcı malzemeler sürülerek döşenmektedir. Tamamen düz bir alan ve görüntü elde edilene kadar devam eden bu çalışma, süpürgeliklerin ve geçiş profillerinin de uygulanması ile tamamlanmış olmaktadır.

Diğer yer döşeme çeşitlerine göre kullanışlı ve ekonomik de bir fiyata sahip olan bu sistemler, istenilirse ev veya başka alanlarda da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Alanların değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, her zaman teknolojinin ve sektörün getirmiş olduğu yenilikleri çalışmalarına katan, onlar için en uygun ve kaliteli çözümlerin üretimini gerçekleştirerek, estetik ve dekoratif bir görünüm sergilemelerini sağlan firmamız, daima farklı ve öncü üretimlere imzasını atmıştır. Şirketimiz, PVC zemin kaplama malzemelerini, birinci kalite hammaddeler kullanarak, donanımlı imalathanemizde hiçbir hataya ve soruna imkân vermeden gerçekleştirmekte ve alanların döşenmesine hazır hale getirmektedir. Her alana ve mekâna uygun seçeneklerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilir, yer döşemelerinizi için en uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.


Facebook Sayfamız
İletişim Bilgilerimiz
Şirket: Mineteko İç Tasarım Ürünleri
Adres: Kutup sok.No:56/Y.Dudullu
P.Kodu/İl-İlçe: 34775, Ümraniye, İSTANBUL
Email: bilgi@mineteko.com
Telefon: 0216 420 64 13
Fax: 0216 313 37 90
Sosyal Medya
Twitter Sayfamız
Tüm Hakları Saklıdır © Mineteko Resmi Web Sitesi